Jste zde

Super

Přihlásit se k odběru zdroj Super Super
Super.cz - bulvární server
Aktualizace: 22 min 23 sek zpět

Dva porody jí daly pořádně zabrat: Míša Tomešová své unavené tělo dává do kupy a bojuje s ekzémem

48 min 30 sek zpět
Naskočit jen několik dnů po porodu do pracovního procesu se jí nevyplatilo. Míša Tomešová (27) po narození syna Jonáše nerespektovala šestinedělí a její tělo se ozvalo. Ze dne na den měla opuchlou tvář a tělo plné ekzému. Po vyzkoušení řady rad, jak se problému zbavit, se její zdravotní stav začal konečně zlepšovat.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Tři děti a čtyřicítka na krku, no a co? Nejstarší z klanu slavných sester vystavila na odiv luxusní dekolt

53 min 1 sek zpět
Kourtney Kardashian (39) opět dokázala, že i jako svobodná matka na prahu čtyřicítky dokáže bodovat v odvážném outfitu. S pořádným výstřihem vyrazila na večeři se svým bývalým Scottem Disickem (35) a jeho přítelkyní Sofiou Richie (20).
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Zákaz hraní i smůla na chlapy: Hvězda, kterou o panenství připravil Rudolf Hrušínský, si na osud nestěžovala

58 min 30 sek zpět
Natočila sice jen pět filmů, díky třem z nich ale zůstala hvězdou až do dnešních dnů. Stejně jako většina ostatních hereček, které byly po válce symbolem zkažené buržoazní třídy, neměla ani ona ustláno na růžích. Nemohla hrát ani zpívat, zažila pád až na dno a příliš se jí nedařilo ani v osobním životě. Na svůj úděl si ale Zdenka Sulanová nikdy nestěžovala. Naopak. Na své životní kotrmelce vzpomínala s úsměvem.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Pátá řada Tváře zná vítěze: Stala se jím seriálová herečka, která zářila od prvního kola!

So, 17/11/2018 - 22:58
Pátá řada populární show Tvoje tvář má známý hlas zná svého vítěze. Stala se jí oblíbená seriálová herečka Michaela Badinková (39) . Představitelka lékařky Aleny Rytířové z Ordinace v růžové zahradě předváděla v soutěži excelentní výkony již od prvního kola.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

StarDance opustili Gondík se Stodůlkovou: Podívejte se na jejich výkon při božské cha-che

So, 17/11/2018 - 22:04
Přestože jejich výkon byl více než přesvědčivý, v šestém kole taneční soutěže StarDance vypadli Dalibor Gondík (48) a Alice Stodůlková. Okouzlující pár předvedl fantastický výkon při tanci cha-cha. Počet soutěžních párů se však rapidně snižuje, a tak se doslova každý hlas počítá. Daliborovi s Alicí hlasy bohužel na postup nestačily.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Své dokonalé křivky rozvlnila při tanci. Taneční rekord zvládla nádherná Verešová na podpatcích

So, 17/11/2018 - 20:39
Je zvyklá na přehlídkovém mole chodit v botách s patnácticentimetrovým podpatkem. Nyní se ukázalo, že Andrea Verešová (38) na šteklích dokáže mnohem náročnější pohyb, než je chůze.
Společně s 2135 účastníky festivalu Life! na brněnském výstavišti zatancovala taneční sestavu a zúčastnila se také battlování, tedy tanečního souboje.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Tuhle sexy kovbojku si hýčká Leo DiCaprio. Mladá modelka (21) rozhodně ví jak pózovat v bikinách

So, 17/11/2018 - 19:29
Přítelkyni Leonarda DiCapria (44) Camile Morrone (21) není cizí svět modelingu. Znovu to dokázala v kampani pro značku džínů, pro kterou pózovala v sexy outfitech, ale také v bikinách s kovbojským kloboukem.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Švantnerová ukázala pořádně odvážný model a promluvila o plastice prsou!

So, 17/11/2018 - 18:52
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (25) už je mezi misskami skoro jednou z mála, která si nenechala upravit vnady. Nikol nemá žádnou plastiku, neabsolvovala ani neinvazivní zákroky jako botox. Stojí si za přirozeností.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer