Jste zde

Super

Přihlásit se k odběru zdroj Super Super
Super.cz - bulvární server
Aktualizace: 23 min 33 sek zpět

Zpěvák propálil pedagogické metody Veroniky Žilkové: Po Mišíkovi házela červené lodičky

Čt, 27/02/2020 - 21:38

Herec a zpěvák Adam Mišík (22) se pohybuje v šoubyznysu od svých patnácti let. Za jeho výsledky před kamerou a za mikrofonem jsou nejen roky píle, ale také studium na konzervatoři. Tam mu byla jednou z kantorek herečka Veronika Žilková (58) a na její pedagogické praktiky nyní Adam zavzpomínal.

„Když jsem studoval na konzervatoři, tak nás v prvním ročníku učila Veronika Žilková. Ta nás měla hodně ráda, ale když přišla v červených podpatcích, tak jsme v tu chvíli věděli, že to bude zajímavý,“ svěřil v nové show Lukáše Pavláska Mišík. Neukázněné žáky si totiž uměla dát herečka do latě po svém.

„Ty podpatky většinou lítaly a zapichovaly se do stěny, ale jen v případě, když jsme stihli uhnout,“ prásknul na svou hereckou kolegyni Adam, který byl ale s výukou Žilkové spokojen. „Ale vlastně to bylo skvělý tím, jak byla přísná, ten rok a půl, kdy byla Veronika moje profesorka, tak mi to dalo hrozně moc,“ sdělil idol dívek, který byl spolu s Ondřejem Sokolem a Andreou Kalivodovou hostem show Na Pavláska.

Kategorie: Aha, Blesk, Super

To je zadeček! Poznáte, které krásce z televizních obrazovek patří tohle dokonalé pozadí?

Čt, 27/02/2020 - 19:26
Většinou ji vídáme za moderátorským pultíkem s úsměvem od ucha k uchu. Tentokrát se nám moderátorka zpravodajství televize Prima předvedla v úplně jiném světle. Majitelkou dokonalého pozadí není nikdo jiný než Eva Perkausová (25) , která se pochlubila fotkou z dovolené.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Co Karel Gott stihl na sklonku života? Vdova Ivana prozradila, na co se fanoušci mohou těšit už na podzim

Čt, 27/02/2020 - 18:43
Vdova Ivana Gottová (44) opět potěšila všechny fanoušky Karla Gotta (✝80) . Nejprve ohlásila termíny dvou velkých koncertů v O2 areně, které nesou název Pocta Karlu Gottovi.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Nejnáročnější zážitek v jejím životě. Renata Langmannová vystoupala na Kilimandžáro

Čt, 27/02/2020 - 18:30
Má za sebou jednu z nejnáročnějších životních výzev. Renata Langmannová (33) s manželem Ondřejem Novotným se v rámci dovolené v Africe rozhodli vystoupat na nejvyšší horu černého kontinentu, na 5896 metrů vysoké Kilimandžáro.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

V dokumentu V síti hrála dvanáctiletou školačku, ve skutečnosti je herečka Tereza Těžká vdanou paní

Čt, 27/02/2020 - 18:24
Film režisérů Víta Klusáka a Barbory Chalupové V síti vznikl za účelem poukázat na internetové predátory a pedofily. Čtyřiadvacetiletá herečka Tereza Těžká prožila podle svých slov jedno z nejtěžších, ale zároveň nejlepších natáčení v životě. Role dvanáctileté dívky ji posunula herecky, ale i v osobním životě.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Po rozvíření spekulací o těhotenství vyrazila Nicki Minaj na karneval a natřásala se v pekelně sexy kostýmu

Čt, 27/02/2020 - 17:16
Nicki Minaj (37) v neděli rozvířila spekulace o těhotenství, když sdílela na Instagramu video, na němž jí manžel Kenneth Petty hladí bříško. Fanoušci okamžitě začali šílet, ale zatím nic nenasvědčuje tomu, že by slavná rapperka byla opravdu těhotná.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Nejdůležitější muži mého života: Aneta Vignerová se pochlubila krásnou fotkou partnera se synem v náručí

Čt, 27/02/2020 - 16:12
Modelka Aneta Vignerová (32) se před několika dny stala maminkou. Scenáristovi Petru Kolečkovi (35) porodila syna Jiřího. Vignerová už se fanouškům pochlubila krásným snímkem z porodnice.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Čerešňáková je od rozchodu sama, její expřítel Ditmar se oženil! Takhle to jeho ženě slušelo

Čt, 27/02/2020 - 15:42
Před dvěma lety doslova bojoval o život, nyní září štěstím. Podnikatel Martin Ditmar byl před dvěma roky kvůli agresivnímu zánětu slinivky a dalším zdravotním potížím udržován dva měsíce v umělém spánku a lékaři mu dávali jednoprocentní šanci na přežití. Po celou dobu mu byla oporou jeho přítelkyně, bývalá modelka Eva Čerešňáková. Tento vztah už je ale minulostí.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Už tři dny nevyšla z bytu: Modelka Lucie Smatanová je kvůli koronaviru uvězněná v italském Miláně

Čt, 27/02/2020 - 15:05
Modelka Lucie Smatanová (33) žije v Itálii a poslední dva měsíce pobývá kvůli modelingu v Miláně. Od úterý kvůli koronaviru raději nevychází ze svého bytu.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Tomáš Klus promluvil o novém klipu a své roli predátora: Vytvořil jsem učiněnou hrůzu, říká

Čt, 27/02/2020 - 14:50
Tomáš Klus (33) šokoval své fanoušky novou písní Je doma máma? a především videoklipem. V něm se oblíbený muzikant představil v záporné roli internetového predátora, který láká náctileté slečny na sociálních sítích. Singl, který vznikl v rámci dokumentárního filmu V síti, vyvolal velký rozruch - a o to Tomášovi šlo.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Od boubelky, která měla metrák, utekl snoubenec. Teď je z ní nejkrásnější dívka Británie!

Čt, 27/02/2020 - 14:02
Britka Jen Atkin (26) zažila příběh jako z pohádky. Před několika lety se měla vdávat, ale snoubenec jí dal kopačky. Důvod? Jeho vyvolená prý byla moc tlustá! Teď ale musí litovat. Z Jen Atkin je totiž Miss Velké Británie.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Z toho křupnutí vám zatrne: Britney Spears natočila moment, kdy si zlomila nohu

Čt, 27/02/2020 - 13:54
Britney Spears (38) se v posledních dnech objevovala se sádrou na noze, zlomila si ji při tanci a nyní se s fanoušky podělila o moment, kdy k úrazu došlo. Britney trénovala ve svém tanečním studiu a ani trochu se nešetřila. Točila se dokola jako zběsilá a bohužel bez bot. Bolestivé křupnutí je slyšet i na videu, které sdílela na Instagramu.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Václav Svoboda z Ulice se bude ženit. Do chomoutu se chystá po 22 letech vztahu

Čt, 27/02/2020 - 12:22
Představitel Lumíra Nykla ze seriálu Ulice, herec Václav Svoboda, se bude ženit. Do manželství se chystá po víc jak dvou dekádách vztahu s partnerkou Jitkou.
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer