Jste zde

IHNED.cz

Přihlásit se k odběru zdroj IHNED.cz IHNED.cz
Aktualizace: 6 min 15 sek zpět

TV ovladač Kamila Fily: Jak si Čína ochočila malého Američana. Remake Karate Kid si vydupalo hollywoodské protekční dítě

1 hodina 8 min zpět
Jaden Smith, syn hollywoodské hvězdy Willa Smithe, si vydupal pokračování filmového hitu Karate Kid. Překvapivě se snímek povedl a sázka na Čínu komerčně nezklamala, tvrdí filmový kritik Kamil Fila. Jde podle něho o jediný z řady remakových filmů z 80. let, který byl úspěšný podobně jako jeho předloha.
Kategorie: České deníky

Benátky vítají karneval. Rej masek a scének potrvá přes dva týdny

2 hodiny 19 min zpět
V italských Benátkách začal tradiční karneval. Tisíce turistů si sem přijíždí užít masky a historické kostýmy, které připomínají, jak plynul život v Benátkách v dobách vrcholu slavného romantického města. Hlavní část programu odstartuje příští víkend na náměstí svatého Marka, kde se v neděli uskuteční tradiční Let anděla. Při něm se z 99 metrů vysoké zvonice Campanila snáší dolů dívka v kostýmu.
Kategorie: České deníky

Nováková o ceně dat? Absurdní, to si netroufne říct ani mluvčí operátora, říká expert Koubský

2 hodiny 34 min zpět
Cenotvorba operátorů nezávisí na tom, jaký objem dat je čerpán a jaký provoz v jejich sítích je. Celá úvaha Marty Novákové je absurdní z hlediska zdravého rozumu. Premiér má určitě pravomoc zasadit se o to, aby pravomoci úřadů kontrolujících trh byly nezávislé a nezpochybnitelné. V možnostech premiéra je ovlivnit to celkem hodně, říká Petr Koubský, IT analytik z Deníku N.
Kategorie: České deníky

Dnešní animáky rozpláčou i dospělé, Toy Story přepsal dějiny animace, říká animátor Bubeníček

4 hodiny 15 min zpět
Americké animaci nemůže konkurovat nikdo na světě. Toy Story je nadčasový příběh, který by pobavil i dnes, říká český animátor Jan Bubeníček. Od vzniku 3D animace tu už nic lepšího nebylo, dnešní pohádky ale kromě dětských diváků dokáží zasáhnout i dospělé, dodává.
Kategorie: České deníky

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer