isport.blesk.cz
Aktualizace: 10 min 11 sek zpět

Hertl zničil hattrickem Crosbyho i Ovečkina. Byl úžasný, chválí parťák

1 hodina 4 min zpět
To bylo slávy, když Tomáš Hertl ve svém třetím zápase kariéry v roce 2013 vstřelil do sítě New York Rangers čtyři góly. Jasně nejlepší utkání života! Nebo ne? V úterý český bombarďák ze San Jose na ledě Washingtonu předvedl tak úžasné vystoupení, že fanoušci žasli. Vstřelil tři branky včetně té vítězné na 7:6 v prodloužení, nahrál na vyrovnávací trefu vteřinu před koncem základní hrací doby a zastínil hattrick domácího miláčka Alexandra Ovečkina.
Kategorie: Sport

Jablonec i Baník mají smůlu. Kozák míří k rivalovi do Liberce!

1 hodina 5 min zpět
VÍME PRVNÍ | PŘÍMO Z TURECKA | Podještědské derby bude mít v dubnu ještě větší grády než obvykle. Podle informací iSport.cz totiž do Liberce z Itálie míří Libor Kozák, o kterého měl zájem i Jablonec. 29letý útočník by se měl ke svému novému týmu připojit dnes na soustředění v Turecku a odpoledně možná již nastoupit v přípravném zápase proti Něftči Baku.

Oklahoma slaví třetí výhru v řadě. Proti Portlandu zářili Westbrook s Georgem

1 hodina 25 min zpět
Basketbalisté Oklahomy v přímém souboji o třetí místo v tabulce Západní konference NBA porazili Portland 123:114. Toronto i bez hvězdy Kawhiho Leonarda zvítězilo 120:105 nad Sacramentem, ale v soutěži zůstalo těsně druhé za Milwaukee. To by ale muselo vyhrát všechny tři zápasy, co má k dobru, aby si udrželo pozici ligového lídra.

Přestupy NHL ONLINE: Washington údajně poslouchá nabídky na Burakovskyho

1 hodina 1 min zpět
Polovina sezony 2018/19 je za námi a pomalu se ukazuje, komu se základní část povede a komu zase ne. To všechno pak směřuje k přestupové uzávěrce, která je letos stanovena na 25. února. Debaty o výměnách a spekulacích jsou na denním pořádku, proto sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.

Plíšková a obrat z 1:5? Serena uklouzla, Češka pak slíbila oslavu v ledu

1 hodina 42 min zpět
Rozhodující set, stav 5:1 a 40:30 pro Američanku. Mečbol. Při rychlém obratu za míčkem Sereně Williamsové podklouzla levá noha a lehce si podvrtla kotník. Nevyžádala si ošetření, jen tak se podívala směrem k dolním končetinám. Právě tento moment, zdá se, zcela otočil průběh čtvrtfinálového utkání Australian Open proti Karolíně Plíškové. Češka situace využila a načala nevídaný obrat z 1:5 na 7:5. Po senzačním obratu Plíšková přiznala, že bude znovu regenerovat v ledové kádi se svým týmem. „Po tomhle zápase jsou unavenější víc než já,“ pobavila při rozhovoru na kurtu.

Hertlova neskutečná paráda! Dal druhý hattrick za týden, rozhodl prodloužení

2 hodiny 39 min zpět
SOUHRN | Útočník Tomáš Hertl zkompletoval v NHL gólem v prodloužení hattrick, kterým zařídíl San Jose výhru 7:6 na ledě Washingtonu. Odchovanec pražské Slavie přidal i asistenci u trefy v čase 59:59, přesto se nestal první hvězdou zápasu. Výkon českého hráče předčil lídr domácích Alexandr Ovečkin, který zaznamenal shodnou bilanci.

Krupp riskoval, ale ve třech slavila Kometa. Euforie, jásal Vejmelka

4 hodiny 24 min zpět
Jeho jisté zákroky konečně přinesly vytoužené tři body. Brankář Komety Karel Vejmelka přispěl výrazným podílem k brněnské výhře 4:1 na ledě Sparty. Kromě jedné střely pochytal všech 32 pokusů Pražanů a pomohl ukončit sérii tří porážek v řadě. Jedničce úřadujícího mistra se povedlo ustát trestné střílení Lukáše Pecha a později zvládnout i power play domácích šest na tři. Zásluhou Martina Erata se však z gólu a nakonec i z triumfu v bitvě rivalů radovali hosté.

Němec skolil Chomutov šesti góly! Chtěl jsem být hnusný, vtipkoval

Út, 22/01/2019 - 22:20
Na Chomutov prostě umí. Plzeňský útočník Vojtěch Němec ho nejdříve v úvodu sezony zazdil čtyřmi góly, tentokrát přidal další dva. „Mám hrozné štěstí poslední dobou,“ reagoval po výhře 3:2 nad Piráty. 33letý kanonýr se s devatenácti zásahy dotáhl v tabulce střelců na amerického snajpra Petera Muellera z Komety. „Nechci to zakřiknout, snad mi to půjde i dál,“ věří Němec.

Sparta si zavařila kuriózní brankou. Proto hrajeme hokej, smál se Erat

Út, 22/01/2019 - 22:17
Ve 46. minutě se Spartě za stavu 1:3 otevřela možnost hrát v dnešním extraligovém šlágru víc než minutu přesilovku pět na tři. Trenér Uwe Krupp odvolal brankáře, takže šli Pražané na led v šesti. Jenže se stala málo vídaná věc. Martin Erat vyhrál vhazování, po něm si párkrát přistrčil puk nohou, pak přes celé kluziště poslal kotouč do prázdné sparťanské branky. Domácí se po tomhle záseku už nevzchopili, trefa zkušeného útočníka Komety stanovila konečné skóre 1:4. „Je to rarita," hodnotil Erat.

Hrubec šel na nájezd v mikině… Hrozilo zranění, tušil třinecký gólman

Út, 22/01/2019 - 22:10
Hodně nevšední večer má za sebou Šimon Hrubec. V jinak excelentní sezoně prožil nepříjemný večer v Liberci, kde třinecká družina padla 3:4 gólem v 59. minutě. Přitom to vypadalo, že gólman Ocelářů bude mít po půlhodině odkrouceno, neboť po třetím gólu Tygrů putoval z branky na střídačku a místo helmy nasadil kulicha. Jenže pak přišla 50. minuta a rychlá nominace na trestné střílení Tomáše Filippiho, jenž trefil tyčku.

Australian Open ONLINE: Plíšková se utká o semifinále s Williamsovou

Út, 22/01/2019 - 21:20
Česká tenistka Karolína Plíšková se v noci postaví soupeřce z nejtěžších. Na druhé straně kurtu proti ní bude stát Serena Williamsová. Obě hráčky se spolu vůbec poprvé střetnou mimo americký kontinent, tedy mimo domácí prostředí 16. nasazené Williamsové. Ta má s Plíškovou lepší vzájemnou bilanci (2:1), ale motivací pro Češku bude zajisté i to, zahrát si v Austrálii poprvé semifinále. Souboj o poslední semifinálové místo mezi ženami sledujte ONLINE od 3:00 na iSport.cz.