Jste zde

Brněnský deník - sport

Přihlásit se k odběru zdroj Brněnský deník - sport Brněnský deník - sport
Sport - Brněnský deník (brnensky.denik.cz)
Aktualizace: 17 min 56 sek zpět

Naděje i přes mizérii. Kornfeil po operaci klíční kosti věří v přízeň osudu

3 hodiny 57 min zpět
Brno – Vyhlašoval útok na pódium a očekával průlomovou sezonu. Místo toho Jakub Kornfeil z Rohatce na Hodonínsku v novém ročníku mistrovství světa silničních motocyklů paběrkuje. Ve třech závodech Moto3 bodoval v jediném a se ziskem šesti bodů mu patří až devatenáctá pozice celkové klasifikace. Po posledním podniku v americkém Austinu se navíc po nehodě podrobil operaci klíční kosti. „Hojí se hodně dobře, rychleji, než jsem čekal. Všechno je, jak má být a už se těším, až sednu na motorku, v následujícím závodě určitě pojedu,“ vyhlásil optimisticky pilot německé stáje Redox PrüstelGP.

Krize? Určitě při běhu. Na křeče si dám brufen, na žaludek kolu, líčí rekordman

6 hodin 29 min zpět
Brno /JAK NA TRIATLON/ – Každá část triatlonu má svá úskalí, ale jedním si buďte jistí. Pokud na závodníka dolehne krize, takřka bezvýhradně přijde při běhu. Poslední disciplína přináší největší utrpení kvůli tomu, že se nasčítají hodiny, které tělo bez oddechu pracuje. „Běh je nejhorší. Jste nejvíc unavení a ždímete se z posledních sil, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku,“ přikyvuje Petr Soukup, majitel českého rekordu na ironmanském světovém šampionátu na Havaji. Běhu se věnuje pátý díl seriálu Deníku Rovnost Jak na triatlon.

Toužil po něm, nedočkal se. Kvůli titulu jsem do Brna přišel, přiznává Michálek

9 hodin 22 min zpět
Brno - V očích slzy, bolest, zklamání. Sen se rozplynul jakoby nic. Ne. Takhle to skončit nemělo. Jenže osud se neptá. Zbyněk Michálek se slunil v Arizoně, užíval si klidného života. Ale ještě zatoužil obléct výstroj a v rukou dřímat pracovní nástroj. Hodil síť do moře nabídek a chytla se největší ryba v hokeji v České republice – Kometa Brno. Hokejová pohádka jindřichohradeckého rodáka začala psát další pokračování. Podle scénáře s poslední kapitolou nesoucí název: Vyhrál jsem titul. 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer