Brněnský deník - sport

Přihlásit se k odběru zdroj Brněnský deník - sport Brněnský deník - sport
Sport - Brněnský deník (brnensky.denik.cz)
Aktualizace: 5 min 14 sek zpět

PODÍVEJTE SE: Rozklížený Start doma hodinu trápil lídra, výhru však slavil Baník

1 hodina 53 min zpět
Propadli se do totální hráčské krize. A to až tak velké, že byl pro páteční utkání zapsán na soupisku i asistent trenéra Lukáš Matyska. Kromě brankáře Adama Špeldy s ním na lavičce seděli čtyři mladíci, kteří se do sestavy dostali vůbec poprvé. Fotbalisté Startu Brno přesto v předehrávce 24. kola třetí ligy dlouho vzdorovali lídru tabulky, nakonec ale doma s rezervou ostravského Baníku padli 0:2. „Je to obrovské zklamání,“ hlesl brněnský kouč Milan Frimmel.

Derby bez vítěze. Vyškov dlouho tlačil, ale Zbrojovka rychle srovnala

4 hodiny 26 min zpět
Rozdíl sedmi příček v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byl sice na hřišti část zápasu vidět, ale fotbalisté Vyškova a Zbrojovky se v derby hraném v Drnovicích před 1518 diváky rozešli po remíze 1:1 nakonec smírně. Na trefu vyškovského Issy Fomby ze 71. minuty totiž o sedm minut později zareagoval hostující Denis Alijagič. Před dalšími zápasy druhé ligy tak oba celky zůstávají na svých pozicích v tabulce, Vyškov druhý a Zbrojovka devátá.

KP v Hradci panovalo a má mečbol. V neděli může doma oslavit bronz

8 hodin 23 min zpět
Nečekaně jednoznačným způsobem panovaly basketbalistky KP TANY Brno ve druhém duelu ligové série o bronz na palubovce Hradce Králové, kde triumfovaly ve velkém stylu 86:56. Brňanky v sérii vedou 2:0 na zápasy a už ve třetím duelu hraném v domácí hale ve Vodově ulici v neděli od půl jedenácté dopoledne mohou oslavit zisk bronzových medailí.

Do finále s čistou hlavou. Cíl Žabin je však jasný, konečně srazit hegemona

10 hodin 38 min zpět
Stejní soupeři, totožné kolbiště. Finále Ženské basketbalové ligy opět nabídne souboj USK Praha se Žabinami, brněnský celek však věří, že výsledek může být v letošním ročníku jiný. Favorit je stále jasně daný, Žabiny však ve vzájemných zápasech z posledních měsíců ukázaly, že se postupně přibližují. Nyní by to rády promítly v zisk alespoň jedné výhry. „V sérii nemáme co ztratit, jdeme do ní s čistou hlavou,“ podotýká kouč brněnského družstva Viktor Pruša.