Jste zde

Novinky.cz - krimi

Přihlásit se k odběru zdroj Novinky.cz - krimi
Krimi zprávy - domácí násilí, napadení, útoky, krádeže, loupeže, vraždy, dopravní nehody v Česku i ve světě. Každý den aktuální zpravodajství, fotografie a videa.
Aktualizace: 16 min 3 sek zpět

Motorkář ujížděl policii na kradeném stroji rychlostí až 180 km/h

4 hodiny 48 sek zpět
Pronásledování řidiče na kradené motorce mají za sebou pražští policisté. Muž jim ujížděl rychlostí až 180 km/h, ale nakonec havaroval. Policisté hledají svědky jeho nebezpečné jízdy.

U Prahy se převrátil domíchávač betonu, pro řidiče letěl vrtulník

5 hodin 1 min zpět
Domíchávač betonu se převrátil v pondělí odpoledne na jihu Prahy. Nehoda se stala po druhé hodině odpoledne u Jílového u Prahy na silnici směrem na Záhořany. Hasiči museli řidiče vyprostit a následně ho přepravil do nemocnice vrtulník.

Policie podezřívá seniora z Litoměřicka ze střelby na příbuzné

7 hodin 17 min zpět
Ústečtí krajští kriminalisté vyšetřují okolnosti dvojnásobného pokusu o vraždu. Podezřívají seniora, že v neděli v Bohušovicích nad Ohří na Litoměřicku po hádce střílel na příbuzné. Informoval o tom v pondělí mluvčí policie Daniel Vítek.

Narkoman proběhl skleněnými dveřmi nemocnice. Nezabrala ani zklidňující injekce

7 hodin 40 min zpět
Rozbité dveře nemocnice, napadená hlídka, několik hodin práce záchranářů i strážníků. To je účet po 30letém agresivním narkomanovi, se kterým měli co do činění v neděli v Pardubicích. Nefungovala na něj ani zklidňující injekce.

Zadeh se překvapivě plně doznal

8 hodin 24 min zpět
Podnikatel íránského původu Shahram Zadeh se ve své daňové kauze plně doznal. S žalobcem uzavírá stejně jako další obvinění dohodu o vině a trestu, ty bude muset schválit soud. Informoval o tom dozorující státní zástupce Aleš Sosík.

Motorkářka si spletla brzdu s plynem a narazila do dítěte na odrážedle

9 hodin 15 min zpět
Brzdu s plynem si spletla v neděli 49letá motorkářka na Karvinsku. Lekla se totiž chodců a najela do dítěte jedoucího na odrážedle. Záchranáři ho následně převezli do nemocnice.

V Ostravě hoří vrakoviště, dým je vidět z daleka

11 hodin 54 min zpět
Hasiči zasahují v pondělí ráno u požáru v areálu firemního areálu poblíž Místecké ulice v Ostravě-Vítkovicích. Požár vypukl na autovrakovišti a dým je viditelný ze širokého okolí.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer