Jste zde

Novinky.cz - krimi

Přihlásit se k odběru zdroj Novinky.cz - krimi
Krimi zprávy - domácí násilí, napadení, útoky, krádeže, loupeže, vraždy, dopravní nehody v Česku i ve světě. Každý den aktuální zpravodajství, fotografie a videa.
Aktualizace: 7 min 49 sek zpět

Kdo byl střelec z ostravské nemocnice? Milovník fotbalu, stavař a revizor

25 min 47 sek zpět
Stavební technik, milovník fotbalu, který si občas zašel zastřílet na střelnici, nebo bývalý revizor. To je ve zkratce profil Ctirada Vitáska, který v úterý podle policie v ostravské nemocnici zastřelil šest lidí.

Unikly záběry mrtvých těl z ostravské nemocnice, policie pátrá po autorovi

34 min 46 sek zpět
Člověk, který zveřejnil na internetu záběry obětí střelby v ostravské nemocnici, může přijít o práci. Uvedl to ve středu ředitel nemocnice Jiří Havrlant. Okolnostmi vzniku záběru s mrtvými těly a jeho zveřejnění se zabývá i policie. Dvaačtyřicetiletý muž z Opavska v úterý v čekárně traumatologické ambulance zabil podle policie šest lidí, tři další zranil.

Dřívější tragédie v rodině střelce: Jeho bratrance zabili lupiči

1 hodina 10 min zpět
Ta rodina je snad prokletá. Je mi jich líto. To si nezaslouží. Je to nepochopitelná tragédie. Takovými slovy reagovali na pondělní události obyvatelé Háje ve Slezsku, malé obce na Opavsku, z níž pochází rodina dvaačtyřicetiletého Ctirada Vitáska. Ten v úterý ráno podle policie vystřílel čekárnu na Poliklinice Fakultní nemocnice Ostrava, pak se zajel rozloučit s matkou a u restaurace Loděnice v Děhylově spáchal sebevraždu střelou do hlavy.

V Liberci havarovalo až 15 aut, dopravu komplikují namrzlé silnice

1 hodina 44 min zpět
Namrzlé silnice komplikují ve středu ráno dopravu v Libereckém kraji. Řetězová havárie zablokovala průtah přímo v krajském městě. Zraněn nikdo nebyl.

Policie zadržela starostu Varnsdorfu kvůli radarům

2 hodiny 28 min zpět
Policie ve středu ráno zasahovala ve Varnsdorfu na Děčínsku. Zadržela tři lidi, mezi nimi i starostu města Stanislava Horáčka (ANO). Zadržení se týká kauzy pronájmu radarů na měření rychlosti. Na městském úřadě, v domě starosty a u majitele soukromé společnosti WST kriminalisté zasahovali již na začátku října.

V benešovské nemocnici nejdou přístroje, systém ochromil virus

3 hodiny 6 min zpět
Provoz benešovské nemocnice ochromil počítačový kryptovirus, který v noci na středu napadl nemocniční počítačový systém. Nelze spustit žádný přístroj včetně počítačové sítě, všechny plánované operace jsou zrušené. Nemocnice žádá pacienty, aby si k návštěvě vybrali jiné zařízení, informoval mluvčí nemocnice Petr Ballek. Akcionářem nemocnice je Středočeský kraj.

Soud chce vědět, zda se Zeman dostaví vypovídat v kauze Mostecké uhelné

5 hodin 1 min zpět
Prezident Miloš Zeman by mohl příští rok v dubnu jako svědek vypovídat o prodeji menšinového balíku akcií Mostecké uhelné společnosti (MUS), který před dvaceti lety schválila jeho vláda. Pražský městský soud začal zjišťovat, jestli bude mít prezident čas, aby se k hlavnímu líčení dostavil.

Psycholog k masakru v Ostravě: Mohlo jít o „sdílenou sebevraždu“

6 hodin 49 min zpět
Psycholog Daniel Štrobl, který v minulosti působil u české armády, popsal v rozhovoru pro Právo možné motivy a psychický stav člověka, který se rozhodne zavraždit velké množství nevinných a nic netušících lidí. Podle něj byl střelec z ostravské nemocnice vnitřně osamělý muž s pocitem „oběti systému“, který se střelbou možná snažil kompenzovat svou bezmocnost.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer