Jste zde

Novinky.cz - krimi

Přihlásit se k odběru zdroj Novinky.cz - krimi Novinky.cz - krimi
Novinky.cz - zpravodajský server
Aktualizace: 1 min 18 sek zpět

Za brutální vraždu Ukrajinky v Liberci potvrdil soud Rumunovi 19 let

2 hodiny 25 min zpět
Rumunský dělník Marius Vasilica Ailieseie neuspěl s odvoláním a za vraždu matky pětiletého chlapce jde na 19 let do vězení. Rozhodl o tom v úterý Vrchní soud v Praze, který tak potvrdil únorový verdikt libereckého soudu. Po odpykání trestu bude muž z České republiky vyhoštěn na neurčito, sdělila na dotaz Novinek mluvčí soudu Simona Heranová.

Do sanitky v Praze během zásahu záchranářů naboural náklaďák

2 hodiny 36 min zpět
Pražští záchranáři se stali v úterý odpoledne účastníky dopravní nehody, když do jejich sanitky při zásahu vrazil na Smíchově náklaďák. Nehoda se obešla bez zranění, ošetřovaný pacient byl přepraven do nemocnice jinou sanitkou.

Nehody tří aut zastavily provoz na dálnici u Bělotína

2 hodiny 54 min zpět
Dálnice D48 u Bělotína na Přerovsku byla po dvou nehodách celkem tří osobních aut více než dvě hodiny uzavřená ve směru na Nový Jičín. Kolize se obešly bez zdravotních následků.

Žena v Přerově prolétla sklěněnými dveřmi, ošetření se bránila zuby nehty

5 hodin 38 min zpět
Strážníky v Přerově zaměstnal incident s ženou, která se pořezala, když propadla skleněnou výplní dveří. Přivolané strážníky a zdravotníky napadala i během ošetření, kterému se rovněž snažil bránit její přítel.

Oznamovatel kauzy Rath: Štvala mě korupce

6 hodin 13 min zpět
V úterý před pražským vrchním soudem, který druhým týdnem v odvolacím řízení projednává v kauzu exhejtmana Davida Ratha, vypovídal soukromý detektiv Libor Gregor, který stál na samém počátku případu. Údajnou korupci totiž oznámil na Nejvyšším státním zastupitelství.

Kauza lihové mafie: Březina u soudu přiznal ovlivňování svědků ve velkém

7 hodin 1 min zpět
Zlínský lihový boss Radek Březina se v úterý u Krajského soudu v Brně doznal, že v jeho případě byli masivně ovlivňováni svědci. Podle žalobce se Březina z vazby v roce 2012 až 2014 v lihové kauze snažil ovlivnit desítky svědků. S Březinou je kvůli ovlivňování svědků v případu obžalováno dalších osm lidí včetně jeho exmanželky.

Chtěla jsem je uklidnit vodou, hájí se žena obžalovaná z útoku kyselinou na tři lidi

7 hodin 9 min zpět
Krajský soud v Plzni začal v úterý projednávat případ údajného útoku kyselinou sírovou z loňského března na několik lidí v jednom z plzeňských klubů. Obžalovaná Moldavanka Anna K. (46) tvrdí, že chtěla jen postříkat vodou dva muže, kteří bili třetího.

Potápěči našli ve vodní nádrži na Domažlicku utonulého

8 hodin 20 min zpět
Záchranáři pátrali po člověku, který se ztratil při koupání v přírodní nádrži nedaleko Smolova na Domažlicku. Potápěči později našli tělo již bez známek života.

Fena křížence pokousala v Hodoníně kokršpaněla a jeho majitelku

8 hodin 1 min zpět
Hodonínští policisté pátrají po chovateli feny, která minulý týden zaútočila na kokršpaněla a jeho majitelku. Agresivní zvíře skončilo v útulku, kde se o něj dosud nikdo nepřihlásil.

Zásahová jednotka těžce zranila muže, který střílel v domě na Jičínsku

9 hodin 33 min zpět
Zásahová jednotka v pondělí odpoledne postřelila v obci Nemyčeves na Jičínsku čtyřiatřicetiletého muže. Střílel na dvoře jednoho z rodinných domů a pak ohrožoval policisty.

U Mladé Boleslavi hoří hala

10 hodin 56 min zpět
V průmyslové zóně Bezděčín u Mladé Boleslavi hoří jedna ze skladových hal. Požár vypuknul v úterý před 6. hodinou ráno. Na místo se sjelo sedm jednotek hasičů. Z haly se valí hustý černý dým.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer