Nádherný nápad měli ve čtyřmilionovém Moldavsku. Svátek sportu vkusně spojili se svými lidovými tradicemi a svým oblíbeným vývozním artiklem, totiž vínem. Vznikl tak mix úžasných sportovních výkonů, zvuků a chutí, díky němuž se nejmenší ekonomika Evropy může těšit na zvýšený zájem turistů.
Kategorie: Sport

Neymar opět zabodoval. Tentokrát však v netradiční disciplíně

55 min 20 sek zpět
Během zimní pauzy vyrazil tým Paris Saint-Germain na krátkou týmovou dovolenou do katarského Dauhá. A jedna z jeho největších hvězd, Brazilec Neymar, i na dovolené prokázal své kvality. Překvapivě však nikoli ve fotbale.

Westbrook s Georgem dotáhli v NBA Oklahomu k výhře nad Portlandem

1 hodina 27 min zpět
Basketbalisté Oklahomy v přímém souboji o třetí místo v tabulce Západní konference NBA porazili Portland 123:114. Toronto i bez hvězdy Kawhiho Leonarda zvítězilo 120:105 nad Sacramentem, ale v soutěži zůstalo těsně druhé za Milwaukee. To by ale muselo vyhrát všechny tři zápasy, co má k dobru, aby si udrželo pozici ligového lídra.

První třetina? Katastrofální. Chtěl bych ji vymazat z paměti, zlobil se trenér Plzně

1 hodina 46 min zpět
Stal se plzeňským spasitelem. Mladý útočník Petr Kodýtek rozsekl na začátku třetí třetiny úterní extraligovou bitvu s houževnatým Chomutovem (3:2) a po jejím skončení mu spadl velký balvan ze srdce.

Famózní Hertl! Svými góly pomohl Žralokům zdolat šampiony NHL

2 hodiny 36 min zpět
Další vydařený zápas v zámořské NHL má za sebou český útočník Tomáš Hertl. K výhře San Jose Sharks nad úřadujícími šampiony z Washingtonu přispěl třemi góly včetně toho vítězného v prodloužení a k tomu přidal ještě jednu finální přihrávku. Stejným počinem se sice blýskl na straně poražených kapitán Alexandr Ovečkin, šesté prohře svého týmu v řadě však nezabránil. Žraloci ovládli přestřelku 7:6 a Hertl byl vyhlášen druhou hvězdou duelu po Ovečkinovi.

Šampionka z New Yorku dál řádí, Ósakaová je v semifinále Australian Open

4 hodiny 46 min zpět
Loňská šampionka z US Open Naomi Ósakaová potvrzuje svoji extratřídu i v Melbourne. Světová čtyřka si ve čtvrtfinále Australian Open poradila ve dvou setech s Ukrajinkou Elinou Svitolinovou 6:4, 6:1 a postoupila mezi poslední čtyři. Její další soupeřkou bude vítězka duelu Serena Williamsová - Karolína Plíšková.

TENIS ON-LINE: Výzva pro Plíškovou! O semifinále Australian Open bojuje se Serenou Williamsovou

5 hodin 40 min zpět
Veliká výzva stojí před Karolínou Plíškovou. Česká tenistka hraje o semifinále Australian Open s dvaadvacetinásobnou grandslamovou šampionkou Serenou Williamsovou. Plíšková se s americkou legendou utkala třikrát, jediného vítězství se lounská rodačka dočkala při svém tažení do finále US Open v roce 2016. Utkání sledujte od 3:00 na Sport.cz.

Neskutečný počin Erata! Rarita, smál se svému gólu Spartě při oslabení tří proti šesti

Út, 22/01/2019 - 22:17
Byla to situace, která se moc často nevidí. V české extralize se přihodila teprve potřetí. Do konce základní hrací doby duelu mezi Spartou a Brnem zbývalo přes čtrnáct minut, když se kouč Pražanů Uwe Krupp rozhodl za nepříznivého stavu 1:3 pro odvážný tah. Sedmačtyřicet vteřin dlouhou přesilovku pět na tři umocnil tím, že po vyžádaném oddechovém čase odvolal gólmana Machovského na střídačku a poslal na led šest bruslařů. Risk mu ale nevyšel, útočník Komety Martin Erat naopak při hře ve třech proti šesti trefil přes celé kluziště prázdnou branku domácích a uzavřel na 4:1 pro úřadující šampiony extraligy.

Jansrud si při tréninku sjezdu v Kitzbühelu zlomil prsty na ruce

Út, 22/01/2019 - 22:11
Norský lyžař Kjetil Jansrud si při dnešním tréninku sjezdu Světového poháru v Kitzbühelu zlomil dva prsty na levé ruce a zřejmě ho čeká kratší pauza. Zatím není jasné, jak moc mu zranění zkomplikuje přípravu na mistrovství světa, které v Aare začne za dva týdny.

Němec Piráty zase nešetřil! Nejlepší zápasy hraju, když se cítím úplně nejhůř, směje se

Út, 22/01/2019 - 21:31
Střeleckou fazonu má jako hrom. V pátek nasázel Vojtěch Němec dva góly královéhradeckému Mountfieldu a stejný kousek se plzeňskému útočníkovi povedl doma i v úterní dohrávce proti Chomutovu.

Neuvěřitelné, Sparta inkasovala při přesilovce šesti proti třem! Kometa utnula sérii proher

Út, 22/01/2019 - 20:53
Zůstalo jen u snu. Hokejisté Sparty se v případě tříbodové výhry nad Kometou v předehrávce 38. kola extraligy mohli místo ní dostat na šesté místo, jenže k tomu měli hodně daleko. Brno v pražské O2 areně před více než 13 tisíci diváky vyhrálo 4:1 a ukončilo sérii tří porážek. Dva góly vstřelil útočník Dočekal a tři body si připsal obránce Štencel. Poslední gól hostů navíc vstřelil Erat ve 47. minutě při sparťanské přesilovce šesti proti třem, když kouč Pražanů Krupp odvolal gólmana Machovského na střídačku!

Bez spacáku ani ránu. Masakru v dunách chyběli už jen lvi

Út, 22/01/2019 - 20:51
Jedno si týmoví parťáci vyčítat nemohou. Oba museli během letošního ročníku Rallye Dakar v kritické situaci přespat na trati v poušti. Martin Kolomý i Martin Šoltys jsou na takový nouzový nocleh připraveni, takže teď už si na dané téma piloti kamionů Tatra Buggyra Racing i suše zavtipkují. Na reportáž z jejich dobrodružství v Peru se můžete podívat v přiloženém videu.

Nymburk doma nestačil na Hapoel s hvězdou Stoudemirem

Út, 22/01/2019 - 20:39
Basketbalisté Nymburku v Lize mistrů nestačili na hlavního favorita soutěže a podlehli Hapoelu Jeruzalém 80:111. V Praze na Královce nabrali už v první půli ztrátu 17 bodů a do zápasu už se nevrátili. Český mistr tak za týden bude doma hrát s Fuenlabradou o vyhnutí se poslednímu místu ve skupině, Hapoel se naopak dostal do jejího čela.

Liberec přišel o tříbrankový náskok, přesto porazil Třinec

Út, 22/01/2019 - 20:31
Hokejisté Liberce porazili v dohrávce 30. kola extraligy vedoucí Třinec 4:3. Bílí Tygři tak dokázali navázat na vítězství z Brna a bodově se dotáhli na dnešního soupeře. Třinec prohrál podruhé za sebou, díky lepšímu skóre se však udržel v čele tabulky. Domácí v utkání vedli po dvou třetinách již 3:0, Oceláři však dokázali třemi slepenými góly vyrovnat. O liberecké radosti ale rozhodl v 59. minutě gólem v přesilovce Libor Hudáček. Dva góly vítězů dal Tomáš Filippi.

Satoranský opět válí! Přihrávkou zesměšnil protihráče

Út, 22/01/2019 - 20:11
Tomáš Satoranský se v pondělním utkání NBA opět ukázal v tom nejlepším světle. Český rozehrávač se v zápasu proti Detroitu blýskl parádní přihrávkou, ze které dvěma body profitoval jeho spoluhráč Thomas Bryant.